Kontakt

Är du också nyfiken – på oss, vad vi gör, hur vi kan hjälpa dig med dina utmaningar eller hur du kan utvecklas med och hos oss? Ring, mejla eller fyll i formuläret så hör vi av oss inom kort.

 

Fyll i dina uppgifter här så kontaktar vi dig

Kontaktpersoner

Fredrik Abrahamsson - ADDQ

Fredrik Abrahamsson

Koncern- och regionchef

GÖTEBORG OCH MALMÖ
+46 730 74 68 50
fredrik.abrahamsson@qestit.se

micke rund

Michael Albrecht

Regionchef

STOCKHOLM
+46 708 39 84 31
michael.albrecht@qestit.se

Mats Backlund

Mats Backlund

VD

GÖTEBORG
+46 735 14 21 90
mats.backlund@qestit.se

Christian Nordström

Christian Nordström

VD

SUNDSVALL
+46 702 49 36 08
christian.nordstrom@qestit.se

kontakt josefin lofstrom

Josefin Löfström

AFFÄRSCOACH

STOCKHOLM
+46 767 61 66 00
josefin.lofstrom@qestit.se

Johan Bergström - QESTIT

Johan Bergström

Affärscoach

STOCKHOLM
+46 708 77 78 82
johan.bergstrom@qestit.se

Henrik Lönn Qestit

Henrik Lönn

Affärscoach

STOCKHOLM
+46 723 12 40 00
henrik.lonn@qestit.se

deni aganovic

Deni Aganovic

Affärscoach

GÖTEBORG
+46 703 60 33 10
deni.aganovic@qestit.se

alixander ansari

Alixander Ansari

Affärscoach

GÖTEBORG
+46 704 74 31 71
alixander.ansari@qestit.se

kontakt ronn elfors lipsker

Ronn Elfors Lipsker

Rekrytering och utbildning

STOCKHOLM
+46 707 83 11 67
ronn.elfors@qestit.se

kontakt magnus winqvist

Magnus Winqvist

Sälj

STOCKHOLM
+46 709 69 08 88
magnus.winqvist@qestit.se

kontakt christina engström

Christina Engström

Sälj

STOCKHOLM
+46 708 79 75 56
christina.engstrom@qestit.se

kontakt mats andersson

Mats Andersson

Sälj

STOCKHOLM
+46 708 39 84 36
mats.andersson@qestit.se

kontakt Daniel Tinggård

Daniel Tinggård

Sälj

GÖTEBORG
+46 704 40 00 29
daniel.tinggard@qestit.se

Mattias Döj ADDQ

Mattias Döj

SÄLJ

MALMÖ
+46 760 10 73 90
mattias.doj@qestit.se

kontakt marie sundbom

Marie Sundbom

Marknadsansvarig

+46 723 27 86 53
marie.sundbom@qestit.se

Sara Steffner

Sara Steffner

Marknadsförare

+46 768 76 60 68
sara.steffner@qestit.se

patrick aspenberg

Patrick Aspenberg

Ekonomiansvarig

+46 733 89 68 40
patrick.aspenberg@qestit.se

Våra kontor

Karta Stockholm

Stockholm

Wallingatan 2, 111 60 Stockholm

Hitta hit

Karta Göteborg

Göteborg

Odinsgatan 11 (1tr), 411 03 Göteborg

Hitta hit

Malmö

Malmö

Hursagatan 3, 211 28 Malmö

Hitta hit

Karta Sundsvall

Sundsvall

Storgatan 18, 852 30 Sundsvall

Hitta hit